Ring oss på 73 80 90 40
Skriv til hei@tibe-t.no
Besøk oss i Nordre gate 8
Stine Mathisen
Daglig leder og rådgiver
Epost — stine@tibe-t.no
Telefon — 932 13 993
Hanne Henriksen
Prosjektleder og rådgiver (permisjon)
Epost — hanne@tibe-t.no
Telefon — 924 34 705
Trude Hogstad Welde
Prosjektleder
Epost — trude@tibe-t.no
Telefon — 922 00 298
Harald Øren
Kreativ leder og Art Director
Epost — harald@tibe-t.no
Telefon — 412 91 441
Andreas Winther
Webdesigner og Art Director
Epost — andreas@tibe-t.no
Telefon — 406 05 211
Trond Aslak Øvrum
Art Director
Epost — trond@tibe-t.no
Telefon — 959 45 701
Unni Soelberg
Grafisk designer
Epost — unni@tibe-t.no
Telefon — 45 24 08 67
Janita Ovidth
Junior Art Director
Epost — janita@tibe-t.no
Telefon — 482 34 590
Jacob Berglund
Frontend-utvikler
Epost — jacob@tibe-t.no
Telefon — 452 32 937
Vegar Herstrøm
Produsent og innholdsmarkedsfører
Epost — vegar@tibe-t.no
Telefon — +4797151401
Kari Kristensen
Tekstforfatter og konseptutvikler
Epost — kari@tibe-t.no
Telefon — +47 938 25 164