Ring oss på 73 80 90 40
Skriv til hei@tibe-t.no
Stine Mathisen
Daglig leder og rådgiver
Epost — stine@tibe-t.no
Telefon — 932 13 993
Harald Øren
Kreativ leder og Art Director
Epost — harald@tibe-t.no
Telefon — 412 91 441
Andreas Winther
Webdesigner og Art Director
Epost — andreas@tibe-t.no
Telefon — 406 05 211
Janita Ovidth
Art Director
Epost — janita@tibe-t.no
Telefon — 482 34 590
Andreas Ryen Eidem
Tekstforfatter
Telefon — 976 88 308
Anja Flaathe
Rådgiver
Epost — anja@tibe-t.no
Telefon — 402 99 899
Daniel Bansal Dahn
Kreatør og motion designer
Epost — daniel@tibe-t.no
Telefon — 480 49 174
Jo Aaserud
Motion designer og illustratør
Epost — jo@tibe-t.no
Telefon — 954 13 841
Johannes B. Håkonsen
Webutvikler
Telefon — 951 66 647
Karen Elise Haugen
Designer
Epost — karen@tibe-t.no
Telefon — 911 79 591
Bjørn Ànte Røe
Filmskaper
Epost — bjorn@tibe-t.no
Telefon — 926 97 102