Ring oss på 73 80 90 40
Skriv til hei@tibe-t.no
Besøk oss i Nordre gate 8
Stine Mathisen
Daglig leder og rådgiver
Epost — stine@tibe-t.no
Telefon — 932 13 993
Linn Helen Dyrhaug
Rådgiver
Epost — linn@tibe-t.no
Telefon — 971 33 410
Harald Øren
Kreativ leder og Art Director
Epost — harald@tibe-t.no
Telefon — 412 91 441
Andreas Winther
Webdesigner og Art Director
Epost — andreas@tibe-t.no
Telefon — 406 05 211
Trond Aslak Øvrum
Art Director
Epost — trond@tibe-t.no
Telefon — 959 45 701
Unni Soelberg
Grafisk designer
Epost — unni@tibe-t.no
Telefon — 45 24 08 67
Janita Ovidth
Junior Art Director
Epost — janita@tibe-t.no
Telefon — 482 34 590
Vegar Herstrøm
Fotograf og innholdsprodusent
Epost — vegar@tibe-t.no
Telefon — 971 51 401